studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Zespół
eltd-team-image

Jarosław Wiśniowski

masażysta, właściciel Studia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego oraz licznych kursów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej pracy z ciałem obejmującej m.in. masaże, treningi indywidualne oraz doradztwo żywieniowe. Jestem przekonany, że zadbane ciało i komfort psychiczny są fundamentem zdrowia i radosnego życia. Specjalizuje się w: masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia oraz masażach holistycznych pomocnych w stanach stresu i depresji. Organizuje i prowadzę kursy masażu dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzę również treningi personalne wzmacniające mięśnie, kształtujące wytrzymałość oraz zapobiegające chorobom cywilizacyjnym. Przykładam dużą wagę do jakości usług, oraz atmosfery jaka panuje w moim studio. Zależy mi aby klienci chętnie i z przyjemnością odwiedzali to miejsce.

eltd-team-image

Magdalena Jędrachowicz

masażystka, trener personalny

Pasję do masażu odkryłam w trakcie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne, a po 5 latach kształcenia postanowiłam podążać tą ścieżką. Interesuję się szeroko rozumianą aktywnością fizyczną. Posiadam uprawnienia instruktora fitness. Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Szczególnie lubię pilates oraz jogę, które wykonywane regularnie są świetną profilaktyką bólu – zwłaszcza kręgosłupa. Masaż i trening to elementy, które się uzupełniają. Zapewniają dobre samopoczucie, długotrwałe zdrowie oraz zadbaną i sprawną sylwetkę. Uważam, że nad ciałem powinniśmy cały czas pracować poprzez regularne ćwiczenia oraz zapewnianie odprężenia. Jestem osobą, która w swojej działalności zawodowej kompleksowo łączy te dwa aspekty.

eltd-team-image

Katarzyna Kolasińska

masażystka

Masaż leczniczy uwzględniający masaż klasyczny oraz tkanek głębokich jest jedną z ulubionych form terapii manualnych Katarzyny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyczuciu jest w stanie skutecznie zlikwidować ból, określić jego pochodzenie oraz wskazać profilaktyczne rozwiązania. Wykonuje również szereg innych zabiegów w tym: masaż: KOBIDO, masaż transbukkalny, lomi lomi, gorącymi kamieniami. Katarzyna jest pasjonatką masażu. Do pracy, podchodzi z ogromnym sercem, empatią i uważnością.

eltd-team-image

Kamil Mazur

masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz kierunku technik masażysta. Mocny i solidny masaż to znak rozpoznawczy Kamila. Osoby lubujące się w intensywnych odczuciach na pewno będą zadowolone. Oprócz siły, cechuje go wysoka umiejętność lokalizowania napięć, dokładność oraz zaangażowanie i chęć pomocy. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz holistycznym. Jest skutecznym terapeutą. Kamil podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Oprócz masażu, prowadzi treningi personalne ukierunkowane na korektę wad postawy. Jak sam twierdzi: ``Uważam, że powinniśmy szanować nasze ciało jak dobrego wspólnika. Tak długo jak my będziemy o niego dbać, tak i ono nas nie zawiedzie``.

eltd-team-image

Dominika Morozewicz

masażystka

Absolwentka kierunku technik masażysta. Wrażliwość na potrzeby drugiej osoby, umiejętności techniczne oraz duże wyczucie sprawiają, że Dominika jest w stanie dostosować siłę zabiegu zgodnie z preferencjami i progiem bólu osoby masowanej. Czuje się świetnie w masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz leczniczym. Dominika do każdego masażu podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jej motto to: ``Zadowolony klient - szczęśliwy terapeuta``.

eltd-team-image

Ewa Piszczek

masażystka

Absolwentka kierunku technik masażysta. Masaż w połączeniu z aromaterapią jest jej pasją i domeną, którą wciąż zgłębia. Specjalizuje się w: masażu leczniczym, KOBIDO i zabiegach ajurwedyjskich. Ewa podchodzi do pracy z dużym zaangażowaniem. Dokłada wszelkich starań, aby masaż współgrał, z potrzebami osoby otrzymującej go, dobierając odpowiednie techniki, siłę i intensywności. Koncepcja holistyczna uwzględniająca stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny klienta przyświeca jej pracy.

eltd-team-image

Bogdan Savchuk

masażysta

Absolwent kierunku technik masażysta. Uwielbiam pracę z ludźmi i jestem świadomy tego, że każdy ma inne potrzeby. Dokładam wszelkich starań, aby masaż był jak najlepiej dopasowany m.in. pod kątem siły i precyzji. Specjalizuje się w masażu leczniczym, klasycznym i holistycznym. Jako absolwent Akademii Muzycznej pasjonuje się również muzyką, pozwala mi to spojrzeć na pracę w gabinecie z innej perspektywy. Masaż i muzyka są w stanie zapewnić stan równowagi i harmonii. Jest to stan, który wraz z usunięciem bólu i napięć staram się zapewnić każdej osobie. Prywatnie jestem miłośnikiem wędrówek po górach, a po godzinach realizuje się jako chórzysta w Chórze Katedry Wawelskiej.

eltd-team-image

Agnieszka Pawelec

masażystka

Absolwentka kierunku technik masażysta. Agnieszka wykonuje wszelkie formy masaży leczniczych wpływające na poprawę kondycji fizycznej i niwelowania bólu różnego pochodzenia. Dodatkowo wykonuje masaż gorącymi kamieniami, gorącymi stemplami (Pantai Luar), masaż Ajurwedyjski: Abhayanga, Vishesh i Mukabhayanga. W swojej pracy wykorzystuje techniki masażu klasycznego, terapię powięziową, masaż tkanek głębokich oraz akupresurę. Zniwelowanie dolegliwości bólowych może wystąpić już nawet po pierwszym zabiegu. Duże wyczucie oraz wieloletnie doświadczenie w placówkach medycznych jak i obiektach typu SPA, sprawiają, że Agnieszka jest skuteczna w uwalnianiu napięć na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Zawodowe motto Agnieszki: „Dobra diagnoza oraz odpowiednia terapia wpływa znacząco na poprawę jakości życia oraz zdrowia.``