studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Treningi / Treningi personalne

TRENINGI

TRENING PERSONALNY

Niezależnie od wieku-zawsze warto podjąć nowe wyzwanie.Jeżeli chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie, czuć się świetnie w swoim ciele oraz mieć mnóstwo energii na co dzień-dobrze trafiłeś.Jedyne co musisz zrobić to wykonać pierwszy krok.Ja zadbam o Twoją motywację oraz zapewnię wszystkie potrzebne narzędzia do osiągnięcia zamierzonego celu.Trenując, zmianie nie ulega tylko wygląd zewnętrzny czy kondycja, zmienia się podejście do życia.

Sam doświadczyłem wielu metod pracy z ciałem oraz obierałem różne cele. Niegdyś – ciężki trening i rygorystyczna dieta, dziś – większy dystans – ćwiczenia i odżywianie jako świadoma stymulacja i pomoc w harmonijnym funkcjonowaniu organizmu.

Jeżeli zależy Ci na: poprawieniu wyglądu swojej sylwetki, polepszeniu samopoczucia, spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej, polepszeniu kondycji – służę pomocą i gwarantuję zadowalające efekty.

Jako trener ustalam indywidualny program ćwiczeń i dogodny dla Ciebie rozkład posiłków. Pomagam również zbudować zdrowe i korzystne nawyki żywieniowe.

Zarezerwuj Kup Dalej