studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Treningi

TRENINGI

Niezależnie od wieku-zawsze warto podjąć nowe wyzwanie.Jeżeli chcesz zadbać o swoje dobre samopoczucie, czuć się świetnie w swoim ciele oraz mieć mnóstwo energii na co dzień-dobrze trafiłeś.Jedyne co musisz zrobić to wykonać pierwszy krok, my zadbamy o Twoją motywację oraz zapewnimy potrzebne narzędzia do osiągnięcia zamierzonego celu.Trenując, zmianie nie ulega tylko wygląd zewnętrzny czy kondycja, zmienia się podejście do życia.

Jeżeli zależy Ci na:

  • usunięciu uporczywych dolegliwości bólowych,
  • poprawieniu wyglądu swojej sylwetki,
  • polepszeniu samopoczucia,
  • spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej,
  • poprawieniu kondycji

Służymy pomocą i gwarantujemy zadowalające efekty.<

TRENING MEDYCZNY

Trening, którego głównym założeniem jest zapewnienie poprawnej mechaniki pracy naszego ciała oraz działanie profilaktyczne i przeciwbólowe. Odpowiednio dobrane ćwiczenia wpływają na zwiększenie zakresu ruchomości w stawach oraz zapewniają prawidłowe funkcjonowanie całego aparatu ruchu.

Więcej szczegółów

TRENING FUNKCJONALNY

Wzmacnia całe ciało, ale nie powoduje widocznej rozbudowy mięśni. Zmniejsza ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala poruszać się pewniej i wydajniej.

Więcej szczegółów

“ZDROWY KRĘGOSŁUP”. ĆWICZENIA PROFILAKTYCZNO KOREKCYJNE – SKUTECZNA I TRWAŁA ULGA DLA PLECÓW I SZYI

Indywidualnie dopasowany trening mięśni głębokich m.in. na Profilaktorze Jewminowa, po uprzedniej konsultacji z terapeutą.

Więcej szczegółów

TRENING DLA KOBIET W CIĄŻY

Indywidualnie dopasowany trening dla kobiet w ciąży, którego celem jest wzmocnienie mięśni, utrzymanie ciała w dobrej kondycji oraz przygotowanie do porodu.

Więcej szczegółów

KONSULTACJE DIETETYCZNE

Odnosisz wrażenie, że dotychczasowa dieta Ci nie służy? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat odżywiania? Zapraszamy na konsultacje, gdzie poddamy analizie aktualne nawyki żywieniowe. Ustalimy również indywidualny jadłospis dostosowany do Twoich potrzeb.

Więcej szczegółów