Gabinet JuriMo / Terapeuci
eltd-team-image

Jarosław Wiśniowski

właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego oraz licznych kursów. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w szeroko rozumianej pracy z ciałem obejmującej m.in. masaże, treningi indywidualne oraz doradztwo żywieniowe. Jestem przekonany, że zadbane ciało i komfort psychiczny są fundamentem zdrowia i radosnego życia. Specjalizuje się w: masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia oraz masażach holistycznych pomocnych w stanach stresu i depresji. Organizuje i prowadzę kursy masażu dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzę również treningi personalne wzmacniające mięśnie, kształtujące wytrzymałość oraz zapobiegające chorobom cywilizacyjnym. Przykładam dużą wagę do jakości usług, oraz atmosfery jaka panuje w moim studio. Zależy mi aby klienci chętnie i z przyjemnością odwiedzali to miejsce.

eltd-team-image

Jurij Mokriszczew

masażysta, mistrz w zawodzie naturopata, założyciel Studia JuriMo

NA ZDROWIE jest wiele sposobów i wiele określeń. Dla mnie - to przede wszystkim stan ducha podobny do Szczęścia lub Miłości. Każda chwila jest właściwa by zadbać o niego. Działalnością paramedyczną zajmuje się zawodowo od roku 1989, gdy uzyskałem pierwsze kwalifikacje k doświadczenia terapeuty w Kijowie ukończywszy kurs medycyny tybetańskiej i profesjonalnego autotreningu. Na różnego rodzaju seminarach i szkoleniach specjalistycznych ciągle doskonalę się w technikach masaży i innych formach wsparcia psychoenergetycznego. Uwielbiam masaż. Byłem u wielu masażystów w wielu krajach poszukując ciekawych doznań i efektów terapeutycznych. Gdy czułem, że ``TO JEST TO`` - starałem się tego nauczyć. Wiem jaki powinien być dotyk by jak najskuteczniej przywrócić dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

eltd-team-image

Agata Bartosiewicz

masażystka

Moja przygoda z masażem zaczęła się od pracy z własnym ciałem, potrzeby czucia i wsłuchania się w mądrość i prawdę płynącą z niego... Z czasem masaż stał się moją pasją i drogą rozwoju. Ukończyłam szkołę policealną o specjalności Biomasaż oraz dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie masażu klasycznego, relaksacyjnego, refleksoterapii stóp i dłoni. Hawajskiej pracy z ciałem Lomi Lomi Nui uczyłam się od Danuty i Jerzego Adamczyków oraz Susan Pai’niu Floyd, a Mana Lomi od Maka’la Yates. Umiejętności z zakresu refleksoterapii doskonaliłam na kursach organizowanych przez Polski Instytut Refleksologii. Każdy masaż jaki wykonuję jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym wykorzystuję poznane techniki, ale też kieruję się intuicją i potrzebami płynącymi z ciała osoby masowanej. Wykonuję masaże terapeutyczne, relaksacyjne, zabiegi refleksoterapii oraz mój ulubiony, masaż hawajski – Lomi. Kocham aktywny wypoczynek, podróże na rowerze, wędrówki po górach, ciekawość świata, nowych doświadczeń i drugiego człowieka to mój sposób na życie.

eltd-team-image

Dominika Światłoń

masażystka

Jestem absolwentką Policealnej Integracyjnej Szkoły Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie, którą ukończyłam uzyskując tytuł dyplomowanego masażysty. Czuję się świetnie w wykonywaniu terapeutycznych masaży takich jak masaż klasyczny, segmentarny czy drenaż limfatyczny. Szczególne znaczenie dla mnie ma jednak hawajski masaż Lomi Lomi, którego uczyłam się w Integrated Lomilomi w Budapeszcie. Lomi Lomi jest pracą z ciałem, umysłem i duchem, pozwala zniwelować stresy wprowadzając w stan harmonii i równowagi. Masaż stał się moją miłością i pasją, napawa mnie pozytywną energią którą chętnie dziele się z innymi. Pracując z ludźmi, zawsze mam indywidualne podejście. Każda godzina poświęcona pracy rozwija mnie i uczy, dzięki temu mam możliwość doskonalenia się każdego dnia.

eltd-team-image

Karolina Tkacz

masażystka

Jestem absolwentką kierunku technik masażysta. Specjalizuje się w masażach klasycznych, relaksacyjnych, refleksologii stóp oraz zabiegach na twarz. Zabiegi refleksologii wykonuje wg. wytycznych Polskiego Instytutu Refleksologii. Wykonywane przeze mnie masaże mają działanie zarówno terapeutyczne, jak i relaksujące: uwalniają napięcia i blokady w ciele, odblokowują i rozpuszczają stłumione emocje, rozluźniają głębokie partie mięśni i tkanek, łagodzą ból. Refleksologia jest skuteczna w walce z: migrenami, bezsennością, problemami związanymi z miesiączkowaniem, zaburzeniami pracy układu hormonalnego, trawiennego i pokarmowego, chorobami nerek (piasek, kamienie nerkowe) i wątroby. Największą satysfakcją dla mnie jest uśmiech zadowolenia klientów po zabiegu. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Zabiegi wykonuję w taki sposób, aby zadbać zarówno o ciało jak i stan emocjonalny osoby masowanej. Od dawien dawna wiadomo, że te dwie płaszczyzny wzajemnie na siebie oddziałują.

eltd-team-image

Maciej Grudniewski

masażysta

Masaż pojawił się w moim życiu naturalnie i połączył wszystkie poprzednie zainteresowania w jedną wielką pasję. Od tamtej pory stale dokształcam się oraz podnoszę umiejętności z zakresu znanych mi technik pracy z ciałem. Jestem zafascynowany odkrywaniem nowych sposobów przywracania i utrzymywania dobrego stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Wierzę, że pomoże to wnieść jeszcze więcej dobra w życie każdego pacjenta, który trafi w moje ręce. Masażem zajmuję się od 2011 roku. Ukończyłem szkołę masażu leczniczego w Krakowie uzyskując tytuł technika masażysty. W swojej pracy korzystam głównie z koncepcji masażu klasycznego, rozluźniania mięśniowo - powięziowego oraz technik relaksacyjnych. Każdy wykonany masaż jest dla mnie wyjątkową formą kontaktu z drugim człowiekiem i radością związaną z możliwością niesienia pomocy. Zawodowo pełnię służbę w Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Moim hobby jest: joga, przebywanie w otoczeniu przyrody i czytanie książek.

eltd-team-image

Tatiana Próchnicka

masażystka/terapeutka

Lekarz ginekolog, psycholog terapeuta, masażystka z ponad 35 letnim stażem. Specjalizuje się w: Masażu starosłowiańskim całego ciała, który Łagodzi ból i likwiduje napięcia mięśni. Ponadto działa kojąco na układ nerwowy, poprawia krążenie krwi, usuwa bóle głowy, stymuluje układ odpornościowy. Starosłowiańskim masażu brzucha, który poprawia pracę: jelit, wątroby, żołądka, pęcherzyka żółciowego i trzustki. Stymuluje wytwarzanie serotoniny. Prywatnie – pasjonatka zdrowego trybu życia. Współpracuje z polskim laboratorium mikroelementów „Biomol” w Łodzi. Wiedzę z obszaru medycyny ludowej uzupełnia nowoczesną nauką z zakresu anatomii i fizjologii, co pozwala jej osiągać znakomite efekty terapeutyczne.