studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Terapeuci
eltd-team-image

Jarosław Wiśniowski

właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego oraz licznych kursów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej pracy z ciałem obejmującej m.in. masaże, treningi indywidualne oraz doradztwo żywieniowe. Jestem przekonany, że zadbane ciało i komfort psychiczny są fundamentem zdrowia i radosnego życia. Specjalizuje się w: masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia oraz masażach holistycznych pomocnych w stanach stresu i depresji. Organizuje i prowadzę kursy masażu dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzę również treningi personalne wzmacniające mięśnie, kształtujące wytrzymałość oraz zapobiegające chorobom cywilizacyjnym. Przykładam dużą wagę do jakości usług, oraz atmosfery jaka panuje w moim studio. Zależy mi aby klienci chętnie i z przyjemnością odwiedzali to miejsce.

eltd-team-image

Jurij Mokriszczew

masażysta, mistrz w zawodzie naturopata, założyciel Studia JuriMo

NA ZDROWIE jest wiele sposobów i wiele określeń. Dla mnie - to przede wszystkim stan ducha podobny do Szczęścia lub Miłości. Każda chwila jest właściwa by zadbać o niego. Działalnością paramedyczną zajmuje się zawodowo od roku 1989, gdy uzyskałem pierwsze kwalifikacje k doświadczenia terapeuty w Kijowie ukończywszy kurs medycyny tybetańskiej i profesjonalnego autotreningu. Na różnego rodzaju seminarach i szkoleniach specjalistycznych ciągle doskonalę się w technikach masaży i innych formach wsparcia psychoenergetycznego. Uwielbiam masaż. Byłem u wielu masażystów w wielu krajach poszukując ciekawych doznań i efektów terapeutycznych. Gdy czułem, że ``TO JEST TO`` - starałem się tego nauczyć. Wiem jaki powinien być dotyk by jak najskuteczniej przywrócić dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

eltd-team-image

Agata Bartosiewicz

masażystka

Moja przygoda z masażem zaczęła się od pracy z własnym ciałem, potrzeby czucia i wsłuchania się w mądrość i prawdę płynącą z niego... Z czasem masaż stał się moją pasją i drogą rozwoju. Ukończyłam szkołę policealną o specjalności Biomasaż oraz dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie masażu klasycznego, relaksacyjnego, refleksoterapii stóp i dłoni. Hawajskiej pracy z ciałem Lomi Lomi Nui uczyłam się od Danuty i Jerzego Adamczyków oraz Susan Pai’niu Floyd, a Mana Lomi od Maka’la Yates. Umiejętności z zakresu refleksoterapii doskonaliłam na kursach organizowanych przez Polski Instytut Refleksologii. Każdy masaż jaki wykonuję jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym wykorzystuję poznane techniki, ale też kieruję się intuicją i potrzebami płynącymi z ciała osoby masowanej. Wykonuję masaże terapeutyczne, relaksacyjne, zabiegi refleksoterapii oraz mój ulubiony, masaż hawajski – Lomi. Kocham aktywny wypoczynek, podróże na rowerze, wędrówki po górach, ciekawość świata, nowych doświadczeń i drugiego człowieka to mój sposób na życie.

eltd-team-image

Karolina Tkacz

masażystka

Jestem absolwentką kierunku technik masażysta. Specjalizuje się w masażach klasycznych, relaksacyjnych, refleksologii stóp oraz zabiegach na twarz. Zabiegi refleksologii wykonuje wg. wytycznych Polskiego Instytutu Refleksologii. Wykonywane przeze mnie masaże mają działanie zarówno terapeutyczne, jak i relaksujące: uwalniają napięcia i blokady w ciele, odblokowują i rozpuszczają stłumione emocje, rozluźniają głębokie partie mięśni i tkanek, łagodzą ból. Refleksologia jest skuteczna w walce z: migrenami, bezsennością, problemami związanymi z miesiączkowaniem, zaburzeniami pracy układu hormonalnego, trawiennego i pokarmowego, chorobami nerek (piasek, kamienie nerkowe) i wątroby. Największą satysfakcją dla mnie jest uśmiech zadowolenia klientów po zabiegu. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Zabiegi wykonuję w taki sposób, aby zadbać zarówno o ciało jak i stan emocjonalny osoby masowanej. Od dawien dawna wiadomo, że te dwie płaszczyzny wzajemnie na siebie oddziałują.

eltd-team-image

Magdalena Jędrachowicz

masażystka, trener personalny

Pasję do masażu odkryłam w trakcie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne, a po 5 latach kształcenia postanowiłam podążać tą ścieżką. Interesuję się szeroko rozumianą aktywnością fizyczną. Posiadam uprawnienia instruktora fitness. Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Szczególnie lubię pilates oraz jogę, które wykonywane regularnie są świetną profilaktyką bólu – zwłaszcza kręgosłupa. Masaż i trening to elementy, które się uzupełniają. Zapewniają dobre samopoczucie, długotrwałe zdrowie oraz zadbaną i sprawną sylwetkę. Uważam, że nad ciałem powinniśmy cały czas pracować poprzez regularne ćwiczenia oraz zapewnianie odprężenia. Jestem osobą, która w swojej działalności zawodowej kompleksowo łączy te dwa aspekty.

eltd-team-image

Karolina Dziadosz

masażystka

Karolina D. ukończyła drogę ucznia w naszym Studio. Po wielu miesiącach nauk oraz szkoleń jest gotowa do przejścia na kolejny poziom. Wrażliwość na potrzeby drugiej osoby, umiejętności techniczne oraz duże wyczucie sprawiają, że Karolina jest skuteczna w uwalnieniu napięć na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Czuje się świetnie w masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz holistycznym. Ukończyła dodatkowe kursy: m.in hinduskiego masażu głowy oraz refleksologii.

eltd-team-image

Kamil Mazur

masażysta - trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz kierunku technik masażysta. Mocny i solidny masaż to znak rozpoznawczy Kamila. Osoby lubujące się w intensywnych odczuciach na pewno będą zadowolone. Oprócz siły, cechuje go wysoka umiejętność lokalizowania napięć, dokładność oraz zaangażowanie i chęć pomocy. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz holistycznym. Jest skutecznym terapeutą. Kamil podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Oprócz masażu, prowadzi treningi personalne ukierunkowane na korektę wad postawy. Jak sam twierdzi: ``Uważam, że powinniśmy szanować nasze ciało jak dobrego wspólnika. Tak długo jak my będziemy o niego dbać, tak i ono nas nie zawiedzie``.