studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Terapeuci
eltd-team-image

Jarosław Wiśniowski

właściciel

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego oraz licznych kursów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej pracy z ciałem obejmującej m.in. masaże, treningi indywidualne oraz doradztwo żywieniowe. Jestem przekonany, że zadbane ciało i komfort psychiczny są fundamentem zdrowia i radosnego życia. Specjalizuje się w: masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia oraz masażach holistycznych pomocnych w stanach stresu i depresji. Organizuje i prowadzę kursy masażu dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzę również treningi personalne wzmacniające mięśnie, kształtujące wytrzymałość oraz zapobiegające chorobom cywilizacyjnym. Przykładam dużą wagę do jakości usług, oraz atmosfery jaka panuje w moim studio. Zależy mi aby klienci chętnie i z przyjemnością odwiedzali to miejsce.

eltd-team-image

Jurij Mokriszczew

masażysta, mistrz w zawodzie naturopata, założyciel Studia JuriMo

NA ZDROWIE jest wiele sposobów i wiele określeń. Dla mnie - to przede wszystkim stan ducha podobny do Szczęścia lub Miłości. Każda chwila jest właściwa by zadbać o niego. Działalnością paramedyczną zajmuje się zawodowo od roku 1989, gdy uzyskałem pierwsze kwalifikacje k doświadczenia terapeuty w Kijowie ukończywszy kurs medycyny tybetańskiej i profesjonalnego autotreningu. Na różnego rodzaju seminarach i szkoleniach specjalistycznych ciągle doskonalę się w technikach masaży i innych formach wsparcia psychoenergetycznego. Uwielbiam masaż. Byłem u wielu masażystów w wielu krajach poszukując ciekawych doznań i efektów terapeutycznych. Gdy czułem, że ``TO JEST TO`` - starałem się tego nauczyć. Wiem jaki powinien być dotyk by jak najskuteczniej przywrócić dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

eltd-team-image

Agata Bartosiewicz

masażystka

Moja przygoda z masażem zaczęła się od pracy z własnym ciałem, potrzeby czucia i wsłuchania się w mądrość i prawdę płynącą z niego... Z czasem masaż stał się moją pasją i drogą rozwoju. Ukończyłam szkołę policealną o specjalności Biomasaż oraz dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie masażu klasycznego, relaksacyjnego, refleksoterapii stóp i dłoni. Hawajskiej pracy z ciałem Lomi Lomi Nui uczyłam się od Danuty i Jerzego Adamczyków oraz Susan Pai’niu Floyd, a Mana Lomi od Maka’la Yates. Umiejętności z zakresu refleksoterapii doskonaliłam na kursach organizowanych przez Polski Instytut Refleksologii. Każdy masaż jaki wykonuję jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym wykorzystuję poznane techniki, ale też kieruję się intuicją i potrzebami płynącymi z ciała osoby masowanej. Wykonuję masaże terapeutyczne, relaksacyjne, zabiegi refleksoterapii oraz mój ulubiony, masaż hawajski – Lomi. Kocham aktywny wypoczynek, podróże na rowerze, wędrówki po górach, ciekawość świata, nowych doświadczeń i drugiego człowieka to mój sposób na życie.

eltd-team-image

Karolina Tkacz

masażystka

Jestem absolwentką kierunku technik masażysta. Specjalizuje się w masażach klasycznych, relaksacyjnych, refleksologii stóp oraz zabiegach na twarz. Zabiegi refleksologii wykonuje wg. wytycznych Polskiego Instytutu Refleksologii. Wykonywane przeze mnie masaże mają działanie zarówno terapeutyczne, jak i relaksujące: uwalniają napięcia i blokady w ciele, odblokowują i rozpuszczają stłumione emocje, rozluźniają głębokie partie mięśni i tkanek, łagodzą ból. Refleksologia jest skuteczna w walce z: migrenami, bezsennością, problemami związanymi z miesiączkowaniem, zaburzeniami pracy układu hormonalnego, trawiennego i pokarmowego, chorobami nerek (piasek, kamienie nerkowe) i wątroby. Największą satysfakcją dla mnie jest uśmiech zadowolenia klientów po zabiegu. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. Zabiegi wykonuję w taki sposób, aby zadbać zarówno o ciało jak i stan emocjonalny osoby masowanej. Od dawien dawna wiadomo, że te dwie płaszczyzny wzajemnie na siebie oddziałują.

eltd-team-image

Magdalena Jędrachowicz

masażystka, trener personalny

Pasję do masażu odkryłam w trakcie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne, a po 5 latach kształcenia postanowiłam podążać tą ścieżką. Interesuję się szeroko rozumianą aktywnością fizyczną. Posiadam uprawnienia instruktora fitness. Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Szczególnie lubię pilates oraz jogę, które wykonywane regularnie są świetną profilaktyką bólu – zwłaszcza kręgosłupa. Masaż i trening to elementy, które się uzupełniają. Zapewniają dobre samopoczucie, długotrwałe zdrowie oraz zadbaną i sprawną sylwetkę. Uważam, że nad ciałem powinniśmy cały czas pracować poprzez regularne ćwiczenia oraz zapewnianie odprężenia. Jestem osobą, która w swojej działalności zawodowej kompleksowo łączy te dwa aspekty.

eltd-team-image

Kamil Mazur

masażysta - trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz kierunku technik masażysta. Mocny i solidny masaż to znak rozpoznawczy Kamila. Osoby lubujące się w intensywnych odczuciach na pewno będą zadowolone. Oprócz siły, cechuje go wysoka umiejętność lokalizowania napięć, dokładność oraz zaangażowanie i chęć pomocy. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz holistycznym. Jest skutecznym terapeutą. Kamil podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Oprócz masażu, prowadzi treningi personalne ukierunkowane na korektę wad postawy. Jak sam twierdzi: ``Uważam, że powinniśmy szanować nasze ciało jak dobrego wspólnika. Tak długo jak my będziemy o niego dbać, tak i ono nas nie zawiedzie``.

eltd-team-image

Karolina Dziadosz

masażystka

Karolina D. ukończyła drogę ucznia w naszym Studio. Po wielu miesiącach nauk oraz szkoleń jest gotowa do przejścia na kolejny poziom. Wrażliwość na potrzeby drugiej osoby, umiejętności techniczne oraz duże wyczucie sprawiają, że Karolina jest skuteczna w uwalnieniu napięć na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Czuje się świetnie w masażu klasycznym, relaksacyjnym oraz holistycznym. Ukończyła dodatkowe kursy: m.in hinduskiego masażu głowy oraz refleksologii.

eltd-team-image

Bogdan Rud

masażysta

Masaż jest ulubionym sposobem pracy terapeutycznej Bogdana. Do wykonywanych zabiegów wprowadza techniki z zakresu fizjoterapii. Wysoki poziom empatii i wrażliwości na potrzeby klienta połączone ze świetną techniką pozwalają Bogdanowi wykonywać usługi niemal idealnie dopasowane do potrzeb. Świetnie czuje się w masażach: holistycznych, relaksacyjnych, klasycznych, leczniczych m.in tkanek głębokich. Jego motto to: ``Zadowolony pacjent - szczęśliwy terapeuta``.

eltd-team-image

Tatiana Próchnicka

masażystka, terapeutka

Lekarz, fizjoterapeuta, masażystka z ponad 40 letnim stażem. Praktykę lekarską obejmującą m.in. masaż oraz zajęcia rehabilitacyjne prowadziła głównie we Lwowie. Specjalizuje się w: Starosłowiańskim masażu całego ciała oraz terapii wisceralnej – starosłowiańskim masażu brzucha. Prowadzi szkolenia m.in. dla kobiet w ciąży oraz dla kobiet w wieku 50+. Wykonuje również wszelkie formy masaży leczniczych wpływające na poprawę kondycji fizycznej i niwelowania bólu różnego pochodzenia. Wiedzę z zakresu medycyny ludowej uzupełnia współczesną nauką z zakresu anatomii i fizjologii, co pozwala jej na osiąganie bardzo dobrych efektów terapeutycznych. Prywatnie - pasjonatka zdrowego trybu życia. Współpracuje z polskim laboratorium mikroelementów „Biomol” w Łodzi.

eltd-team-image

Monika Kruppa

masażystka

Od dawna interesowało mnie ciało człowieka oraz sposoby na utrzymanie go w zdrowiu i sprawności. Masaż pojawił się w moim życiu naturalnie i połączył wszystkie zainteresowania w jedną wielką pasję. Od tamtej pory stale dokształcam się oraz podnoszę umiejętności z zakresu znanych mi technik pracy z ciałem. Każdy wykonany masaż jest dla mnie wyjątkową formą kontaktu z drugim człowiekiem i radością związaną z możliwością niesienia pomocy. Specjalizuje się w masażach klasycznych, relaksacyjnych oraz masażu KOBIDO. W dzisiejszych czasach warto spojrzeć na zdrowie w koncepcji holistycznej. Zadbać o uwolnienie napięć na poziomie fizycznym jak i emocjonalnym. Masaż jest świetnym sposobem na jedno i drugie.