studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Terapeuci
eltd-team-image

Jarosław Wiśniowski

masażysta, właściciel Studia

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Masażu Leczniczego oraz licznych kursów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w szeroko rozumianej pracy z ciałem obejmującej m.in. masaże, treningi indywidualne oraz doradztwo żywieniowe. Jestem przekonany, że zadbane ciało i komfort psychiczny są fundamentem zdrowia i radosnego życia. Specjalizuje się w: masażach leczniczych likwidujących ból i napięcia oraz masażach holistycznych pomocnych w stanach stresu i depresji. Organizuje i prowadzę kursy masażu dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzę również treningi personalne wzmacniające mięśnie, kształtujące wytrzymałość oraz zapobiegające chorobom cywilizacyjnym. Przykładam dużą wagę do jakości usług, oraz atmosfery jaka panuje w moim studio. Zależy mi aby klienci chętnie i z przyjemnością odwiedzali to miejsce.

eltd-team-image

Magdalena Jędrachowicz

masażystka, trener personalny

Pasję do masażu odkryłam w trakcie studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne, a po 5 latach kształcenia postanowiłam podążać tą ścieżką. Interesuję się szeroko rozumianą aktywnością fizyczną. Posiadam uprawnienia instruktora fitness. Prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Szczególnie lubię pilates oraz jogę, które wykonywane regularnie są świetną profilaktyką bólu – zwłaszcza kręgosłupa. Masaż i trening to elementy, które się uzupełniają. Zapewniają dobre samopoczucie, długotrwałe zdrowie oraz zadbaną i sprawną sylwetkę. Uważam, że nad ciałem powinniśmy cały czas pracować poprzez regularne ćwiczenia oraz zapewnianie odprężenia. Jestem osobą, która w swojej działalności zawodowej kompleksowo łączy te dwa aspekty.

eltd-team-image

Katarzyna Kolasińska

masażystka

Masaż leczniczy uwzględniający masaż klasyczny oraz tkanek głębokich jest jedną z moich ulubionych form terapii manualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyczuciu jestem w stanie skutecznie zlikwidować ból, określić jego pochodzenie oraz wskazać profilaktyczne rozwiązania. Każdy zabieg wykonuję w koncepcji holistycznej. Tak, aby zadbać zarówno o ciało jak i stan emocjonalny klienta. Wierze, że skuteczna terapia powinna uwzględniać te dwie oddziałujące na siebie płaszczyzny. Wykonuję również szereg innych zabiegów w tym: masaż: KOBIDO, balijski, relaksacyjny, antycellulitowy, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz sportowy. Każdy zabieg jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem z drugim człowiekiem, w którym wykorzystuję poznane techniki, ale też kieruję się intuicją i potrzebami płynącymi z ciała osoby masowanej.

eltd-team-image

Kamil Mazur

masażysta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz kierunku technik masażysta. Mocny i solidny masaż to znak rozpoznawczy Kamila. Osoby lubujące się w intensywnych odczuciach na pewno będą zadowolone. Oprócz siły, cechuje go wysoka umiejętność lokalizowania napięć, dokładność oraz zaangażowanie i chęć pomocy. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz holistycznym. Jest skutecznym terapeutą. Kamil podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Oprócz masażu, prowadzi treningi personalne ukierunkowane na korektę wad postawy. Jak sam twierdzi: ``Uważam, że powinniśmy szanować nasze ciało jak dobrego wspólnika. Tak długo jak my będziemy o niego dbać, tak i ono nas nie zawiedzie``.

eltd-team-image

Paulina Boroń

masażystka

Absolwentka kierunku technik masażysta. Pasjonatka masażu i zdrowego stylu życia. Wiedza zdobyta na dodatkowym kierunku - technik dentystyczny, pozwala jej skutecznie pracować manualnie na obszarze twarzy, przez co świetnie czuje się w wykonywaniu masaży liftingujących t.j. KOBIDO. Paulina potrafi również skutecznie uwalniać napięcia w ciele. Masaż klasyczny, leczniczy oraz sportowy w jej wykonaniu jest solidny i głęboki.

eltd-team-image

Ewa Piszczek

masażystka

Absolwentka kierunku technik masażysta. Masaż w połączeniu z aromaterapią jest moją pasją i domeną, którą wciąż zgłębiam. Specjalizuje się w: masażu leczniczym, KOBIDO i zabiegach ajurwedyjskich. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań aby masaż współgrał, z potrzebami osoby otrzymującej go, dobierając odpowiednie techniki, siłę i intensywności. Koncepcja holistyczna uwzględniająca stan zarówno fizyczny jak i emocjonalny klienta jest mi bliska i przyświeca mojej pracy.

eltd-team-image

Bogdan Rud

masażysta

Masaż jest ulubionym sposobem pracy terapeutycznej Bogdana. Do wykonywanych zabiegów wprowadza techniki z zakresu fizjoterapii. Wysoki poziom empatii i wrażliwości na potrzeby klienta połączone ze świetną techniką pozwalają Bogdanowi wykonywać usługi niemal idealnie dopasowane do potrzeb. Świetnie czuje się w masażach: holistycznych, relaksacyjnych, klasycznych, leczniczych m.in tkanek głębokich. Jego motto to: ``Zadowolony pacjent - szczęśliwy terapeuta``.