studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Masaże lecznicze

MASAŻE LECZNICZE

MASAŻ KRĘGOSŁUPA

Relaksacyjno – terapeutyczny masaż pleców od pośladków po szyję. Wykonywany tradycyjnymi technikami, uzupełniony elementami orientalnymi przy użyciu rozgrzanych olejków eterycznych.

Więcej szczegółów

DRENAŻ LIMFATYCZNY

To doskonałe rozwiązanie na problem ciężkich i opuchniętych nóg. Manualna stymulacja korzystnie wpływa na poprawę krążenia krwi w żyłach, dzięki czemu drenaż skutecznie usuwa dolegliwości kończyn dolnych.

Więcej szczegółów

HINDUSKI MASAŻ GŁOWY

Niezawodny sposób na stres i depresję! Energetyzujący masaż głowy, karku i twarzy. Wprowadza w błogi stan świadomości i przywraca pozytywne pobudzenie.

Więcej szczegółów

ANTYCELLULITOWY “LIPO-REDUKUJĄCY”

Intensywny masaż części ciała objętych cellulitem (brzucha, ud, pośladki). Wspomaga walkę ze zbędnymi kilogramami. Polecany osobom, które chcą ujędrnić i wyszczuplić swoje ciało.

Więcej szczegółów

DERMOPLASTYCZNY MASAŻ TWARZY

Zabieg w delikatny sposób oddziałuje na wszystkie warstwy skóry twarzy, szyi i okolicy dekoltu.

Jest rozwiązaniem większości problemów estetycznych występujących na poziomie skóry oraz tkanki podskórnej.

Więcej szczegółów

MIOTONIZUJĄCY MASAŻ TWARZY

Głęboko oddziałuje na mięśnie twarzy i szyi oraz na ich biologicznie aktywne punkty. Gwarantuje wysoką skuteczność w hamowaniu procesu starzenia skóry.
Poprawia kontur twarzy oraz przywraca napięcie i elastyczność mięśniom. Głównym celem masażu miotonizującego jest lifting z wyrównaniem i wzmocnieniem owalu twarzy.

Więcej szczegółów

REFLEKSOTERAPIA STÓP

Refleksologia stóp to niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda leczenia. Poprzez masaż receptorów znajdujących się na stopach, które odpowiadają poszczególnym organom, gruczołom oraz częściom ciała, terapeuta stymuluje organizm m.in do: oczyszczania z toksyn. Ponadto odblokowywane są kanały energetyczne – tzw. meridiany co prowadzi do odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.

Więcej szczegółów

TERAPIA WISCERALNA – STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHA

Z myślą o osobach, które borykają się z problemami ze strony narządów jamy brzusznej (żołądek, trzustka, jelita) przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy na ręczny, leczniczy masaż brzucha oparty na terapii wisceralnej.

Więcej szczegółów