studio@jurimo.pl

12-6843549, 513-424-011

Gabinet JuriMo / Masaże holistyczne

Masaże holistyczne

Masaże w JuriMo są głębokie i mocne. Intensywnie oddziałują zarówno na mięśnie, jak i umysł. Każdy masaż, łączący technikę klasyczną oraz orientalną, zostaje wykonany z wykorzystaniem ciepłych olejków eterycznych i przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki. Dzięki temu zabieg pobudza wszystkie zmysły i przywołuje najlepsze wspomnienia. Intensywna stymulacja manualna powoduje, że masaż działa nie tylko odprężająco, ale także poprawia kondycję zdrowotną organizmu i samopoczucie. To doskonałe rozwiązanie przeciwbólowe na stany napięcia mięśniowego i nerwowego.

Przed każdym masażem całościowym – rozgrzewka 20 minut w kabinie InfraRed (sauna na podczerwień) gratis!

MASAŻ „U MISTRZA”

Relaksacyjno terapeutyczny masaż całego ciała u  Jurija Mokriszczewa: Wykonywany rozgrzanymi olejkami eterycznymi, głęboko odprężający i oczyszczający energetycznie.

Więcej szczegółów

MASAŻ TYBETAŃSKI

Terapeutyczny masaż przeznaczony dla osób borykających się z przewlekłymi bólami mięśniowymi. Wykonywany technikami zaczerpniętymi z masażu tybetańskiego oraz shiatsu z dużym naciskiem na stymulacje punktów spustowych oraz akupresurowych.

Więcej szczegółów

MASAŻ STYMULUJĄCY

Harmonizuje oraz udrażnia przepływ energii w ciele. Stymuluje naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Rozpuszcza negatywne emocje, a przede wszystkim przynosi ulgę i odprężenie.

Więcej szczegółów

HAWAJSKI MASAŻ LOMI-LOMI

Masaż o prastarej tradycji i korzeniach, pochodzący z Hawajów. Wykonywany w duchu Aloha, czyli z całkowitą akceptacją, życzliwością, szacunkiem i uważnością, podchodząc do człowieka w sposób holistyczny.

Więcej szczegółów

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI „UCZTA ŻYWIOŁÓW”

Połączenie technik masaży Jurimo z użyciem gorących kamieni wulkanicznych pochodzących z morza martwego. Zapewnia niezwykle głębokie doznania psychologiczne i energetyczne.

Więcej szczegółów

MASAŻ RELAKSACYJNY DLA KOBIET W CIĄŻY

Specjalistyczny masaż relaksacyjny. Jest wskazany jak każda odpowiednio dawkowana aktywność fizyczna i stanowi wielką pomoc dla przyszłych mam w okresie ciąży.

Więcej szczegółów