Masaże - relaksacyjne, gorącymi kamieniami - masażysta - Kraków - Gabinet JuriMo
Masaże całościowe

Masaże całościowe relaksacyjne i terapeutyczne

Masaże w JuriMo są głębokie i mocne. Intensywnie oddziałują zarówno na mięśnie, jak i umysł. Każdy masaż, łączący technikę klasyczną oraz orientalną, zostaje wykonany z wykorzystaniem ciepłych olejków eterycznych i przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki. Dzięki temu zabieg pobudza wszystkie zmysły i przywołuje najlepsze wspomnienia. Intensywna stymulacja manualna powoduje, że masaż działa nie tylko odprężająco, ale także poprawia kondycję zdrowotną organizmu i samopoczucie. To doskonałe rozwiązanie przeciwbólowe na stany napięcia mięśniowego i nerwowego.

Przed każdym masażem całościowym – rozgrzewka 20 minut w kabinie InfraRed (sauna na podczerwień) gratis!

MASAŻ MISTRZOWSKI:

Relaksacyjno terapeutyczny masaż całego ciała u Mistrza Studia JuriMo – Jurija Mokriszczewa: Wykonywany rozgrzanymi olejkami eterycznymi, głęboko odprężający i oczyszczający energetycznie.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 2h Więcej szczegółów:

MASAŻ TYBETAŃSKI:

Terapeutyczny masaż przeznaczony dla osób borykających się z przewlekłymi bólami mięśniowymi. Wykonywany technikami zaczerpniętymi z masażu tybetańskiego oraz shiatsu z dużym naciskiem na stymulacje punktów spustowych oraz akupresurowych.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 2h Więcej szczegółów:

MASAŻ STYMULUJĄCY:

Harmonizuje oraz udrażnia przepływ energii w ciele. Stymuluje naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Rozpuszcza negatywne emocje, a przede wszystkim przynosi ulgę i odprężenie.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 2h Więcej szczegółów:

MASAŻ LOMI-LOMI:

Masaż o prastarej tradycji i korzeniach, pochodzący z Hawajów. Wykonywany w duchu Aloha, czyli z całkowitą akceptacją, życzliwością, szacunkiem i uważnością, podchodząc do człowieka w sposób holistyczny.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 2h Więcej szczegółów:

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI:

Połączenie technik masaży Jurimo z użyciem gorących kamieni wulkanicznych pochodzących z morza martwego. Zapewnia niezwykle głębokie doznania psychologiczne i energetyczne.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 2h Więcej szczegółów:

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY:

Specjalistyczny masaż relaksacyjny. Jest wskazany jak każda odpowiednio dawkowana aktywność fizyczna i stanowi wielką pomoc dla przyszłych mam w okresie ciąży.
Cena: od 149 zł, Czas trwania: 1,5h Więcej szczegółów: