Studio i salon masażu leczniczego i relaksacyjnego - Kraków - Gabinet JuriMo
Strona główna

Gabinet masażu JuriMo funkcjonuje od 2010 roku.

Odwiedź miejsce, gdzie będziesz mógł się wyciszyć, zregenerować, a także zapomnieć o bólu i problemach. To wszystko znajdziesz w naszym gabinecie masażu JuriMo w Krakowie!

Wykonujemy nie tylko masaż relaksacyjny, gorącymi kamieniami czy też antycellulitowy. W naszej ofercie znajduje się także bioenergoterapia. Ta metoda medycyny niekonwencjonalnej polecana jest osobom ze schorzeniami kręgosłupa, chorobami zatok, układu moczowego i nie tylko. Bioenergoterapeuta pomaga także osobom borykającym się z zaburzeniami snu czy też cierpiącym z powodu nerwicy.

W naszym gabinecie świadczymy również takie usługi jak świecowanie uszu przy relaksującej muzyce. Zabieg polega na usunięciu woskowiny, reguluje ciśnienie w obrębie zatok i uszu, pomaga przy katarze czy migrenach. Dla osób pragnących oczyścić organizm z toksyn oraz kwasów tłuszczowych polecamy z kolei rozwiązanie, jakim jest sauna infrared.

Oprócz relaksu czy bioenergoterapii możesz skorzystać u nas również z doradztwa dietetycznego. Służymy także pomocą w przywróceniu ciału lepszego wyglądu i sprawności fizycznej w naszym Centrum Treningów i Odchudzania Fit ON.

Odbierz VOUCHER ZNIŻKOWY  na pierwszą wizytę

OFERTA

AKTUALNOŚCI

Regulamin