Med. komplementarna - Kraków - Gabinet JuriMo
Med. komplementarna

Medycyna komplementarna

BIOENERGOTERAPIA:

Bioenergoterapia pozwala skoncentrować i odblokować przepływ energii w organizmie dla uzdrawiania dolegliwości fizycznych lub emocjonalnych. Przez jednych uważana za metodę niekonwencjonalnej medycyny, przez innych wiąże się to z filozofią i stylem życia.  Z pomocą doświadczonego bioenergoterapeuty w naszym Studio mogą Państwo osiągnąć harmonię i równowagę na poziomie fizycznym, emocjonalnym, duchowym.
Cena: od 99 zł, Czas trwania: 50 min Więcej szczegółów:

HIPNOTERAPIA:

Zabieg polega na wprowadzeniu osoby w odmienny stan świadomości, podobny do momentu tuż przed zaśnięciem. Towarzyszy temu uczucie niezwykłej błogości, spokoju. Już wtedy rozpoczyna się odzyskiwanie harmonii psycho-fizycznej. W tym stanie terapeuta poprzez łagodne sugestie pracuje z umysłem podświadomym. Dzięki hipnoterapii zmieniamy nawyki, schematy i wzorce myślowe zapisane głęboko w nieświadomości.
Cena: od 199 zł, Czas trwania: 60 min Więcej szczegółów:

ŚWIECOWANIE USZU:

Świecowanie uszu to technika zabiegowa o długiej tradycji. Pozwala pozbyć się nadmiaru woskowiny, ale także uśmierza ból głowy i wpływa relaksująco na organizm.
Cena: od 49 zł, Czas trwania: 45 min Więcej szczegółów:

SAUNA INFRARED:

Sauna na podczerwień z systemem głębokiego wnikania ciepła działa przeciwbólowo i antydepresyjnie, a ponadto odmładza wygląd, redukuje stres i oczyszcza organizm z toksyn i kwasów tłuszczowych. Swoją innowacyjność wykorzystaniu promienników podczerwieni, które oddziałują na organizm ludzki w sposób zbliżony do promieni słonecznych. InfraSauna generuje odpowiedniej długości fale światła podczerwonego bez szkodliwego promieniowania UV.
Cena: od 35 zł, Czas trwania: 40 min Więcej szczegółów:

ĆWICZENIA RELAKSACYJNE „KATHARSIS”:

KATHARSIS to unikalny trening psychorelaksacji i uzdrawiania, który przeprowadzany jest w niewielkich grupach. Warsztaty uczą technik radzenia sobie ze stresem i metod na odprężenie.
Cena: od 60 zł, Czas trwania: 3h Więcej szczegółów:

KONSULTACJE TERAPEUTYCZNE:

Jeżeli odczuwasz napięcia pleców, karku lub dopadł Cię ostry unieruchamiający ból – zapraszamy na konsultację terapeutyczną. Odkryjemy przyczyny występowania dyskomfortu oraz ustalimy indywidualną dla Ciebie terapię, która zapewni ulgę i zlikwiduję występujące dolegliwości.
Cena: 99 zł, Czas trwania: 60 min Więcej szczegółów: